Битолчани се истепале во Охрид
вторник, 10 септември 2019

nasilie1q.jpgВо СВР Охрид, Н.Б.(19) од Битола пријавил дека на улица,,Коста Абраш’’ бил физички нападнат од Е.В.(21) од Битола. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.