Во струшката болница донесено починато тригодишно...
понеделник, 12 август 2019
struga66.jpgНа 11.08.2019 година во 10,20 часот од Медицинскиот центар Струга било пријавено дека од страна на А.Ј.(25) од Шведска било донесено починато девојче на возраст од три години, без траги на насилство. По наредба на Јавен обвинител телото е дадено на обдукција.
Последни измени ( понеделник, 12 август 2019 )