Дејвид Гета направи спектакал на "Бојаџи"...
spanec - Ноќен живот
2011-08-02 15:31:36
Кај Билјанини со мотори летаа во воздух...
spanec - Настани
2011-07-23 12:07:45
Отварање на Охридско лето...
spanec - Настани
2011-07-13 00:50:58
Свети Наум го сместија на плоштад...
spanec - Настани
2011-07-02 15:51:49
Се реконструира патниот правец Охрид- Св Наум2инсерти...
spanec - Охрид
2011-05-26 22:27:56
Се реконструира патниот правец Охрид- Св НаумИЗЈАВИ...
spanec - Охрид
2011-05-26 21:48:04
Доделување на дипломи на Универзитетот Свети Климент Охридски од Битола...
spanec - Настани
2011-05-25 14:35:02
МИТИНГ ВМРО охрид 2011...
spanec - Настани
2011-05-16 23:54:11
12 Г КОНФЕРЕНЦИЈА НА МАКЕДОНСКА БЕРЅА...
spanec - Настани
2011-05-10 15:35:23
Оштетена браната кај Слатинско езеро...
spanec - Настани
2011-01-24 22:04:14
БЛИЦ ВЕСТИ OhridliveТЕСТ ПРОБА...
spanec - Настани
2011-01-18 17:48:14
ВО ОЧИ ВОДИЦИ(ВИДЕО)ГНУРЦИТЕ ГО СВЕТНАА ДНОТО НА ПРИСТАНИ...
spanec - Настани
2011-01-18 17:40:28
САЕМ ЗА ТУРИЗАМ 2011 ОХРИД...
spanec - Охрид
2011-01-15 17:04:47
жито леб реклама...
spanec - Охрид
2010-08-17 10:06:16
"Ертракторите" во акција над Езерото Новите против пожарни авиони на Макед...
spanec - Охрид
2010-06-18 17:01:58
СО ВЕЛОСИПЕД ОКОЛУ ОХРИДСКО ЕЗЕРОАРЕНА ВИТЕЗИ Видео Лукан...
spanec - Охрид
2010-05-11 16:40:29
Први мај во Охрид...
spanec - Охрид
2010-05-03 12:44:22
СЕ УРНА МОСТОТ НА ЖЕЛБИТЕОд јаките бранови се риши мостот на же...
spanec - Охрид
2010-02-20 16:51:57
Илинден исплива на површинаТоме Шпанец...
spanec - Настани
2009-09-19 15:29:40
Реклама Жито Леб...
spanec - Настани
2009-06-27 15:32:01
Рурален ТуризамОхрид Дебарца проект за развој на руал...
spanec - Охрид
2009-02-13 01:58:20
Зима во ОхридСнимил и монтирал Љушев Томе(Шпанец)...
spanec - Охрид
2009-01-05 03:00:42
ЗАЛИВОТ НА КОСКИТЕМузеј на вода во градиште/Видео:Љјушев...
spanec - Охрид
2008-12-09 09:12:47
Macedonia vs ItalyПроект од наши студенти во Удине Итали...
spanec - Охрид
2008-12-05 00:08:55
Охрид 1954 годУбавините на Охридското езеро и начин...
spanec - Охрид
2008-12-04 21:35:08
Залези во ОхридПрекрасни залези во охрид снимени на р...
admin - Охрид
2008-12-04 19:25:47
Убавините на Св. НаумСнимено од екипата на Фото рекс во 2008 г...
admin - Охрид
2008-12-04 19:24:27
Мотиви од Охридснимено во 2006 / 2007 / 2008 год. од екипата н...
admin - Охрид
2008-12-04 19:22:37
Охрид низ времетоИнтернационална кратка документарна ...
admin - Охрид
2008-12-04 02:24:22
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

ЛИТИЈА ВО ЧЕСТ НА СВ. ВЕЛИКОМАЧЕНИК ГЕОРГИЈ - СТРУГА 2018

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive