Бреговиќ го ограбила девојка PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 1
ЛошОдличен 
сабота, 02 јули 2011
bregovic.jpgЕдна девојка на Горан Бреговиќ му украла 700 евра,а му го зела пасошото  и личната карта. Српските медиуми пишуваат  дека Бреговиќ особено се загрижил за документите, па кога и  се заканил преку пријателка на девојката со полиција, таа по такси му ги испратила документите, а парите ги задржала за себе. Се тврди дека барала и повеќе пари од него.
 
Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive