Недоразбирање PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 7
ЛошОдличен 
четврток, 14 февруари 2008

 

Полицаец запира возач и му вели:

-Јас тебе по четврти пат ти велам дека нешто ти тече од возилото

-Возачот итро одговара:

 - А јас тебе повторно ти кажувам  дека ова е цистерна за миење на патишта

Последни измени ( понеделник, 18 февруари 2008 )
 
< Претходно
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive