Мајкл Даглас нападнал папарацо PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 1
ЛошОдличен 
сабота, 26 февруари 2011
majkal5f.jpgАктерот Мајкл Даглас кој водеше тешка борба со ракот на грлото нападнал еден папарацо кој се обидел да го фотографира заедно со неговата сопруга.

Инцидентот се случил во еден ресторан каде Мајкл бил на приватна  вчера со сопругата.Во едне момент некој папарацо ги замолил да се насмеат за да ги фотографира,што го разлутило славниот холивудски глумец.

Нападот врз папарацото го фотографирале некои други ловци на  ексклузивни фотки.

Нема да биде чудно ако Мајкл добие и тужба од папарацото.

 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ

caj.gif

  logo.png

 

 

 

 

 

  

 Слични теми

Реклами

544152_210629159119664_747594397_n.jpg
img_1108.jpg 
logo_ohridlive_1.jpg 
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg

ohleto.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

  logoprepoznatlivo.jpg

 
 

 

 

 

  

   

OhridLive