Чарли Шин опседнат со проститутки? PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
вторник, 08 февруари 2011
carl88.jpgЧарли Шин кој во последно време почна да забегува,бил опседнат со проститутки и на нив потрошил милиони. Проблематичната ѕвезда на „Two and a Half Men“, кој во моментов е на рехабилитација по 36-часовно дивеење со алкохол и кокаин, наводно е опседнат со млади порно ѕвезди, а само холивудската мадам Рита Хернандез во изминатата година му обезбедила „стотина“ проститутки.

- Го знам Чарли веќе со години и веќе долго време му обезбедувам девојки. Тој е опседнат со млади и нови порно ѕвезди, на возраст од 18 до 24 години. Постарите не доаѓаат предвид. Ми се јавувал од Вегас, Њујорк, Чикаго, Лос Анџелес, од било каде и во било кое време кога ќе му се посака. Во последните 12 месеци ја зголеми својата побарувачка. Очигледно после разводот му беа потребни многу повеќе девојки. На крај се навлече на кокаин, апчиња и алкохол, што не можеше ни секс да има. Навистина е тажно тоа што сам си го прави, вели Хернандез.
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ

caj.gif

  logo.png

 

 

 

 

 

  

 Слични теми

Реклами

544152_210629159119664_747594397_n.jpg
img_1108.jpg 
logo_ohridlive_1.jpg 
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg

ohleto.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

  logoprepoznatlivo.jpg

  rezultati.jpg 

Општина Охрид

 
msnastani.jpg

 

 

    

letra.jpg

  

   

OhridLive