"ССС" влегува во триста охридски фирми PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
недела, 05 јули 2009

jul1.jpg Организаторите на акцијата "Среќа,светлина,свето"која официјално започна на први јули продолжуваат со напорите таа да стане наше секојдневие.На околу 300 овдешни фирми им се испратени мејлови со кои се потсетуваат дека акцијата е во тек и што таа содржи.

"Формиравме посебна екипа која преку Интернет ќе ги информира охридските  фирми за текот на акцијата,но и ќе ги потсетува на нејзината содржина,времетраење,цел",појаснува Олга Илоска, сопственичка на "Инекс-Горица"
Последни измени ( среда, 26 август 2009 )
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive