"Астон Мартин" за богати жени PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
четврток, 21 ноември 2019
martin1ww.jpg„Астон Мартин“ го претстави својот прв теренец во обид да стане конкурентен во еден од најбрзо растечките автомобилски сегменти на светот.

Британската компанија досега беше најпозната по спортски автомобили кои редовно се појавуваа(т) во филмовите за Џејмс Бонд, но долгоочекуваниот модел „DBX“ има поинаква целна група. Свесна дека нејзините купувачи се главно мажи, „Астон Мартин“ се надева дека „DBX“ ќе привлече богати жени.

Цената на „DBX“ ќе биде 158.000 фунти, што е на ниво на „ламборгини урус“. 

Не можам да опишам колку сме возбудени и колку е значаен ‘DBX‘ за ‘Астон Мартин‘. Ова е историски момент за компанијата“, изјави извршниот шеф Енди Палмер.

Астон Мартин“ е компанија која седум пати банкротирала во својата 106-годишна историја и лани вредноста на нејзините акции падна за 75%.

 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive