Христијан Мицкоски се сретна со охриѓани PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
сабота, 16 ноември 2019
sredbaoh1q.jpg-Охрид и охриѓани се за концептот за ,,Обнова на Македонија” учествувајќи во разговори со претседателот Христијан Мицкоски со свои идеи, сугестии и предлози за креирање решенија и програми.

-Неправдата мора да престане, неработењето и неспособноста на власта предводена од СДСМ мора да се промени.
Нашите деца заслужуваат подобра иднина.sredbaoh2q.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-Граѓаните бараат промени, затоа што знаат дека вака повеќе не оди. Поразите ќе завршат на 12 април кога ќе победи обновата. Охрид и Македонија можат и умеат подобро, тоа го заслужува нашиот народ,кажа Христијан Мицкоски наденешната средба со охриѓани на градскиот плоштад

Последни измени ( сабота, 16 ноември 2019 )
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive