Утре средба на граѓаните со Христијан Мицкоски PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
петок, 15 ноември 2019
zgrada12q.jpg-Во Охрид и Македонија владее очај, апатија без никаква иднина.Веќе три години владеење на СДСМ наместо владеење на правото видовме корупција и криминал, наместо решавање на проблемите на граѓаните и капитални инвестиции видовме продавање на државните интереси,стои во соопштението на ВМРО-ДПМНЕ во кое се повикува на средба  утре во 12 часот на градскиот плоштад со лидерот Христијан Мицкоски.

-Неправдата мора да престане, неработењето и неспособноста на власта предводена од СДСМ мора да се промени.Владеење на правото и економски просперитет се невозможни со Зоран Заев и СДСМ на власт.

Нашите деца заслужуваат подобра иднина.

Токму поради тоа Ве повикувам утре, 16 ноември сабота, во 12 часот на градскиот плоштад, на разговори со претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски за обнова на Македонија со вашите идеи, сугестии и предлози, ќе креираме решенија и програми.

Заедно да го поразиме заевизмот, неправдата, сиромаштијата и ќе ја обновиме Македониија.

ВМРО-ДПМНЕ заедно со вас ќе го трасира патот за поубав Охрид и обновата на Република Македонија.се вели во соопштението на ВМРО-ДПМНЕ во Охрид
Последни измени ( петок, 15 ноември 2019 )
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive