Познати добитниците на проекти од јавен интерес PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
понеделник, 10 јуни 2019

Во врска со објавениот Јавен повик бр.09-1283/2 од 24.01.2019 година за финансирање на програми и проекти од јавен интерес на Општина Охрид, познати се добитниците на средства од буџетот на општина Охрид за 2019 година.

Ги известуваме апликантите кои добиле финансиски средства на ден 12 и 13 јуни 2019 година да дојдат во Општина Охрид – Одделение за млади и невладини организации за да ги потпишат договорите за учество во финансирање на програми и проекти од јавен интерес на Општина Охрид.

Напоменуваме дека потпишувањето на договорите треба да го вршат овластени лица претставници од апликантот, кои со себе треба да понесат печат.

 

ДОБИТНИЦИ НА ФИНАНСИСКИ СРЕДСТВА ОД БУЏЕТОТ НА ОПШТИНА ОХРИД ЗА ПРОГРАМИ И ПРОЕКТИ ОД ЈАВЕН ИНТЕРЕС 
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive