Пратеничката Лазареска отвори канцеларија кај... PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
среда, 15 мај 2019

zaklina1ee.jpgОд утре во старата зграда  на охридскиот пазар е отворена  канцеларија на пратеничката Жаклина Лазареска за комуникација со граѓаните.

-Оваа канцеларија е отворена од Собранието на Република Северна Македонија, а со цел во неа да остварувам средби со Вас за да ги слушнам Вашите идеи, предлози и проблеми. 

Канцеларијата ќе биде отворена секој работен ден од 10.00 до 15.00 часот, а средбите ќе ги закажуваме преку мојата асистентка во канцеларијата,соопшти пратеничката Лазареска.

 

 

Последни измени ( среда, 15 мај 2019 )
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive