По сообраќајка,кавга,па во полиција PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
петок, 15 март 2019

policija11.jpgНа четиринаесетти март  во 17,15 часот, на улицата „Прва Македонска ударна бригада“ во Охрид се случила сообракајна незгода помеѓу две возила по што, нарушен е јавниот ред и мир помеѓу   К.В.(31) и З.В.(59), двајцата од Охрид од една, и И.Ш.(23) од с.Мешеишта.

Лицата се приведени во полициската станица Охрид и се работи на расчистување на настанот.

 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive