Хуман гест на "Бисера" за Божик PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
петок, 11 јануари 2019
bozi1w.jpgЧленките на Ж.Ц. "Бисера" и годинава  за време на Божиќните празници ги посетија старите лица во Геријатриското одделение при Општата  болница во Охрид.Пријатно поминатото време со нив во дружење го надополнија и со вкусни домашни специјалитети.

Исто така  со новогодишни пакетчиња членките ги израдуваа  болните дечиња при детското одделение при Општата  болница во  Охрид.

bozi3w.jpgbozi2w.jpg
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive