Добитниците на ученички и студентски стипендии PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
вторник, 04 декември 2018
kod5t.jpgПознати добитниците на ученички и студентски стипендии на конкурсот кој го распиша градоначалникот Јован Стојаноски.

Потпишувањето на договорите за доделените стипендии ќе се врши 10 до 20 декември 2018 година, во одделението за образование при општина Охрид. Добитниците на стипендии задолжително треба да достават копија од трансакциска сметка на која ќе се врши исплатата, а за малолетните лица задолжително е присуство на родител.

Последни измени ( вторник, 04 декември 2018 )
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive