Сообраќајка кај Горенци, еден загинат PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
среда, 07 ноември 2018
policija12.jpgКај селото Горенци, на магистралниот пат Охрид-Кичево,околу 20 часот  се случи тешка сообраќајна несреќа во која едно лице  го загуби животот,соопшти портпаролот на СВР-Охрид Стефан Димоски.

Засега не е познат идентитетот на почнатиот,а на местото на сообраќајката полицијата врши увид.Подетални информации полицијата ќе соопшти во текот на утрешниот ден.

 

 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive