Џорџ Клуни повреден е во сообраќајка PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
вторник, 10 јули 2018
povredenk1w.jpgХоливудскиот актер Џорџ Клуни е полесно повреден откако возејќи се на мотор се судри со автомобил во Италија, јавија локалните медиуми.

57-годишникот беше пренесен во болница, но набрзо беше пуштен, бидејќи нема посериозни повреди. Клуни е на снимање на ТВ-драмата „Кеч-22“ на италијанскиот остров Сардинија.

Според локалните извештаи, тој бил на пат кон филмскиот сет кога автомобилот удрил во неговиот мотор, а возачот на автомобилот му помогнал на актерот додека чекале да дојде Брза помош.

 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive