Пејачот Влатко Илиески најден мртов во автомовил PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
сабота, 07 јули 2018
vlade1ww.jpgПејачот Влатко Илиевски е пронајден мртов во неговиот автомобил синоќа на улицата Трета македонска бригада во Скопје.пишува најчитаниот сајт Сакам да кажам.

Увид на лице место извршил Јавен обвинител и увидна екипа на министерството за внатрешни работи.

По наредба на јавен обвинител телото на починатиот е предадено за обдукција.

Од Министерството за внатрешни работи изјавија дека истрагата е по тек и кога ќе заврши ќе соопштат детали.

Влатко Илиевски беше роден на втори јули 1985 година. Од 2000 до 2007 година, тој беше член во групата „Морал“. Од 2007 година започна соло кариера.

Во 2011 година со песната „Русинка“ Илиевски ја претставуваше Македонија на Евровизија во Диселдорф, Германиј
Последни измени ( понеделник, 09 јули 2018 )
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive