Во Калифорнија е уапсен глумецот Раде Шербеџија PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
сабота, 30 јуни 2018
serbedjija1q.jpgСлавниот  глумец Раде Шербеџија уапсен е  минатата недела во Калифорнија,пренесуваат американски таблоиди.

Тој бил приведен поради возење во пијана состојба.

Како пренесува  американсјиот  сајт "ТМЗ", Шербеџија  е уапсен кога полицијата  забележала дека негоиот автомобил "Лексус" се движи неконтролирано по улицата.

Кога го запреле Шербеџија во колата имал шиш виски и бил наводно пијан.

По алко тестот го однеле на трезнење.Пуштен бил по неколку часасо кауција.

 

 

 

 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

37161158_10216642329161343_414094414235828224_n.jpg


 

   

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg

ohleto.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive