Кевин Спејси се враќа на филмот PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
петок, 15 јуни 2018
spejsi1ww.jpgКевин Спејси ќе се појави на филм за првпат откако беше обвинет за недолично сексуално однесување.

Двократниот оскаровец остана без низа ангажмани, вклучувајќи ја и главната улога во хит-серијата „Куќа од карти“, откако минатата година актерот Ентони Рап откри дека тој се обидел да го заведе кога имал само 14 години, по што излегоа и неколку други непријатни обвинувања против него.

Спејси тогаш кажа дека не се сеќава на инцидентот, но јавно му се извини на Рап, по што одлучи да се повлече од јавноста на некое време.

Паузата сега е готова, бидејќи наредниот месец во кината доаѓа филмот „Клуб на милијардери“, вистинска приказна за измамникот Рон Левин, кој беше снимен уште пред две години. Покрај Спејси, во филмот играат и Терон Еџертон, Ема Робертс и Сјуки Вотерхаус.

Спејси во меѓувреме беше отстранет и од филмот „Сите пари на светот“ и заменет со Кристофер Пламер, кој за улогата беше номиниран за Златен глобус и Оскар.

 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive