"Бисера" објави конкус за најубаво уреден двор PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
вторник, 22 мај 2018
По повод Денот на Екологијата 05 Јуни.2018, Женскиot Центар" Бисера" Охрид објавува конкурс за избор на најубаво уреден двор и станбена површина.

Конкурсот се објавува со цел да се поттикнат граѓаните да учествуваат и дадат свој придонес за почист и поубав град, во пресрет на
туристичката сезона.

Конкурсот ќе трае od 22.Maj  do 04.Јуни .2018 год.

Сите заинтересирани граѓани своето учество да го пријават на тел. 077/911-012


 
Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ

caj.gif

  logo.png

 

 

 

 

 

  

 

МЕТАЛНА ОПСЕСИЈА

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive