Алекс Фергусон доживеал мозочен удар,се бори за живот PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
недела, 06 мај 2018
ferguson7f.jpgЛегендарниот англиски тренер Алекс Фергусон (76)  доживеал мозочен удар.Тој е итно опериран,а лекарите се надеваат дека неговата  здравствена состојба ќе се подобри. „Сер Алекс Фергусон денеска беше опериран по мозочен удар. Хируршкиот зафат минал многу добро, но сега ќе следи период на интензивна нега – пренесе преку соопштението Манчестер јунајтед.
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ

caj.gif

  logo.png

 

 

 

 

 

  

 

Слични теми

Реклами

544152_210629159119664_747594397_n.jpg
img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg

ohleto.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive