Познати добитниците на финансии од Општината PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
понеделник, 16 април 2018

Во врска со објавен Јавен повик бр. 09 – 473/2 од 15.01.2018 година за финанисрање на програми и проекти од јавен интерес на Општина Охрид за 2018 година, познати се добитниците на финансиски средства, распределени од Буџетот на Општина Охрид за 2018 година.

Претставниците на здруженијата на граѓани и институции кои се избрани за доделување на финансиски средства, се повикуваат во рок од три работни дена, почнувајќи од 17.04.2018 година (вторник) од 08 – 16 часот, да дојдат во Секторот за образование за да ги потпишат Договорите за учество во финансирање на програми и проекти.

http://ohrid.gov.mk/index.asp?PodatociID=6814

Последни измени ( вторник, 17 април 2018 )
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive