Македонско оро пред грчката амбасада во Копенхаген PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
недела, 11 февруари 2018

niesmemakedonija1qq.jpgОрото Македонско гласно и јасни пред Грчката амбасада во Копенхаген, Данска денес. Кликнете ТУКА да го видете видеото.


Предходно, Македонците во Данска маршира со "Ние Сме Македонија" низ улиците на Копенхаген. Кликнете ТУКА да го видете видеото.

 

Говор на Кирил Котевски со јасна "Ние Сме Македонија" Декларација до Владата на Република Македонија. Кликнете ТУКА да го видете видеото.

 

Познатиот Дански фудбалер Рубинчо Лозановски даде поддршка на "Ние Сме Македонија" денес со неговот присуство

Последни измени ( недела, 11 февруари 2018 )
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ

caj.gif

  logo.png

 

 

 

 

 

  

 Слични теми

Реклами

544152_210629159119664_747594397_n.jpg
img_1108.jpg 
logo_ohridlive_1.jpg 
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg

ohleto.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

  logoprepoznatlivo.jpg

 
 

 

 

 

  

   

OhridLive