Канџа го зароби возилото на портпаролот Џамтоски PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
четврток, 11 јануари 2018

dza1qq.jpgВозилото на портпаролот на локалната самоуправа во Охрид Томе Џамтовски претпладне беше блокирана со канџа во близината на НЛБ- банката.Портпаролот возилото го оставил на ова место околу половина час без да плати за паркинг.

-Јас овде сум секој ден.Изненаден сум што токму моето возило е блокирано со канџа.Редовно плаќам за паркинг,а денес имав итна работа и немаше наплатувач во близината.Не стигнав да платам,вели Џамтовски.

                   dza2q.jpg

 Портпаролот кажа дека сите треба да плаќаат паркинг,без разлика  кој каде работи, но понекогаш треба да има мала толеранција,вели то.ј

Последни измени ( четврток, 11 јануари 2018 )
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive