Македонија го произведе првото домашно маслиново ... PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
четврток, 07 декември 2017
maslo2ee.jpgМакедонија за прв пат доби свое, домашно произведено маслиново масло.

 

"ЕЛИКО Олива Гарден" маслиновото масло е наменето за употреба во исхраната како масло за зачинување на салати, преливи, сосови и сл. како и за готвење.

Маслиновото масло е темел и неопходен дел од медитеранската исхрана, го збогатува вкусот и доживувањето.

Домашното е секогаш повкусно, отсега достапно во маркетите ширум Македонија.maslo1ee.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 Гответе со љубов, хранете се поздраво, уживајте во вкусот на "ЕЛИКО Олива Гарден" маслиновото масло,порачува производителот.

Последни измени ( четврток, 07 декември 2017 )
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ

caj.gif

  logo.png

 

 

 

 

 

  

 Слични теми

Реклами

544152_210629159119664_747594397_n.jpg
img_1108.jpg 
logo_ohridlive_1.jpg 
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg

ohleto.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

  logoprepoznatlivo.jpg

  rezultati.jpg 

Општина Охрид

 
msnastani.jpg

 

 

    

letra.jpg

  

   

OhridLive