Змија обвитка водителка среде тв-емисија PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
понеделник, 20 ноември 2017
voditelka1qq.jpgГледачите на шоуто „Ова утро“ на британската телевизија ИТВ останаа зачудени, кога емисијата денеска одеднаш беше прекината. Темата за која се разговараше беше кучињата и дали тие имаат емоции или не.

По 15 минути, емисијата се врати во етерот како ништо да не се случило, без ИТВ да даде објаснување за прекинот. Дури еден час подоцна, водителката Холи Вилоуби откри дека била нападната од голема змија.

„Се извинувам за претходниот прекин. За тоа е виновна змија“, кажа Вилоуби, по што покажа што се случило.voditelka1q.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Камерата ја покажа змијата како се обвиткува околу нејзините нозе, по што продолжи да се качува по телото.

„Боже, што да правам сега? Тргнете ја од мене“, викаше таа со змијата на себе.

„Само остави ја да си ја врши работата“, смеејќи се ѝ кажа колегата Фил Скофилд.

Последни измени ( понеделник, 20 ноември 2017 )
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ

caj.gif

  logo.png

 

 

 

 

 

  

 Слични теми

Реклами

544152_210629159119664_747594397_n.jpg
img_1108.jpg 
logo_ohridlive_1.jpg 
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg

ohleto.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

  logoprepoznatlivo.jpg

  rezultati.jpg 

Општина Охрид

 
msnastani.jpg

 

 

    

letra.jpg

  

   

OhridLive