Рита Ора се пресоблече 13 пати за... PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
понеделник, 13 ноември 2017
rita1q.jpgРита Ора ги собра сите пофалби, откако дебитираше во водителска улога на доделувањето на Европските музички награди на Ем-Ти-Ви, што се одржа на стадионот „Вембли“ во Лондон.

Комбинирајќи бизарни и гламурозни модели, 26-годишната британска поп ѕвезда со потекло од Косово се пресоблече дури 13 пати и ги воодушеви сите со својот забавен, шармантен и природен стил на водење.

Дека Рита Ора планира да го краде шоуто цела вечер, беше јасно од самиот почеток, откако излезе на црвениот тепих облечена во бањарка и со пешкир на главата, но и со дијамантски ѓердан и обетки.

 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ

caj.gif

  logo.png

 

 

 

 

 

  

 Слични теми

Реклами

544152_210629159119664_747594397_n.jpg
img_1108.jpg 
logo_ohridlive_1.jpg 
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg

ohleto.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

  logoprepoznatlivo.jpg

  rezultati.jpg 

Општина Охрид

 
msnastani.jpg

 

 

    

letra.jpg

  

   

OhridLive