Шокантно видео:Италијански пилот со авионот... PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
недела, 24 септември 2017
tajfun1ww.jpgИталијански пилот од засега неутврдени причини,се урна со својот авион од типот "тајфун" в море,не успевајќи да го активира седиштето кое можеше да го спаси во вакви екстремни ситуации.Пилотот го загубил животот.

Ловецот  Jurofajter F-2000A тајфун се урнал за време на аеро митингот во море во италијанскиот град Терачини,на 76 километри од Рим.

Пилотот ја изведувал фигурата "лупинг" и притоа изгубил контрола над леталото.

 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive