Стружанец го нашол дома своето мртво чедо PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
вторник, 29 август 2017
svrstruga2q.jpgВо семејниот дом, стружанец завчера во 9.30 часот ја пронашол, без знаци за живот, својата седуммесечна ќерка. Таткото се обидел да даде вештачко дишење, а потоа со такси возило го однел детето на детското одделение во болницата, каде дежурните лекари констатирале смрт.

МВР информира дека од извршениот надворешен преглед над телото на починатото бебе не биле констатирани траги на насилство.

По наредба на јавен обвинител, телото на починатото дете е предадено на семејството за погреб.
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ

caj.gif

  logo.png

 

 

 

 

 

  

 

Слични теми

Реклами

544152_210629159119664_747594397_n.jpg
img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg

ohleto.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive