Пукотници во Чарлстон,граѓанин се прогласил за Цар PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
четврток, 24 август 2017
carlston400ppp.jpgВо американскиот град Чарлстон  се слушнале пукотници.Nаводно некој вработен во еден ресторан ги затврориl останатите вработени,се забараикадирал и се прогласил за "Цар на Чарлстон".

Од локалната полиција соопштија дека не се работи за терористички чин, туку за обид на очајник да привлече внимание кон себе.

Не е јасно дали вработените се ослободени и дали насилникот е совладан,бидејќи полицијата не се огласувала.

carlston400pp.jpg

 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ

caj.gif

  logo.png

 

 

 

 

 

  

 

Слични теми

Реклами

544152_210629159119664_747594397_n.jpg
img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg

ohleto.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive