Дневно имал секс со осум жени PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
понеделник, 19 јуни 2017
adam1qb.jpgПо смртта на првиот Бетмен, Адам Вест излегоа детали од неговиот живот кога бил на врвот на славата

-Тоа беа тешки 60-ти години кога сексот беше слободен и жените се фрлаа на нас. Носев иво-црн костум и девојките навистина паѓаа во транс. Имав секс на брзина, межу снимања. Секој ден. Понекогаш немав време да го соблечам костимот, па најчесто се сексав во него. Понекогаш имав секс и со осум жени дневно. Еднаш со колегите отидовме на оргии, па почнавме да се однесуваме како ликовите од серијата и заради тоа не исфрлија и не можевме да учествуваме во оргиите, изјавил тој во интервју. 

Пред да стане славен тој се женел два пати. Бил во врска со сестрите Натали и Лана Вуд. Трет пат се оженил со Марсел Таганд со која има четири деца. Од претходните бракови има две деца.

 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ

caj.gif

  logo.png

 

 

 

 

 

  

 

Слични теми

Реклами

544152_210629159119664_747594397_n.jpg
img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg

ohleto.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive