Кукла со ликот на Paris Hilton PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
четврток, 21 февруари 2008

parishilton1.jpgГерманската компанија Simba Toys вчера пред да започне саемот за играчки во Нинберг ја претстави новата колекција кукли.

 

 

parishilton2.jpg

Куклата на Paris Hilton ќе се продава во Европа заедно со постоечката кукла Steffi Love. Steffi  е конкуренција на американската Барби. Директорот на компанијата изјавил дека куклата ќе се продава по почетна цена од Direktor 8,40 евра. Симба со Paris Hilton потпиша двегодишен договор, а на влезот на саемот кој започнува денес и трае до 12 февруари посетителите ќе ги дочека насмеана девојка многу слична на Парис.

Новите кукли не наликуваат на Парис но го одразуваат нејиниот вкус и начин на облекување. Вистинската Парис избрала светкав мини коктел фустан со сребрени прамени, MP3 player и други украси.

Во продолжение можете да го погледнете и спотот на Paris Hilton од темата Nothing In This World.

 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ

caj.gif

  logo.png

 

 

 

 

 

  

 Слични теми

Реклами

544152_210629159119664_747594397_n.jpg
img_1108.jpg 
logo_ohridlive_1.jpg 
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg

ohleto.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

  logoprepoznatlivo.jpg

  rezultati.jpg 

Општина Охрид

 
msnastani.jpg

 

 

    

letra.jpg

  

   

OhridLive