Забава
Пит сака филм за несреќата во Мексиканскиот залив PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 1
Филмски Вести
петок, 25 јуни 2010
bred66.jpgХоливудскиот актер Бред Пит наводно сакал да снима  филм за големата катастрофа во Мексинаскиот залив,објави "Њујорк дејли њуз".
Читај повеќе...
 
Актерот Патинсон стравува дека ќе умре млад PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
Филмски Вести
вторник, 15 јуни 2010
patison.jpgБританскиот актер Роберт Патинсон призна дека се плаши што толку рано доживеал успех во кариерата.Во интервјуто за магазинот „Nightline“, ѕвездата на „Twilight“ отворено вели дека како да претчувствува оти ќе умре прилично млад, токму затоа што толку брзо ги остварил своите сништа.
Читај повеќе...
 
Рики Мартин ќе го игра Чегевара PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
Филмски Вести
четврток, 10 јуни 2010
riki5.jpgПорториканскиот пеач Рики Мартин  ќе настапи  во новата верзија на мјузиклот "Евита".во која ќе го игра латино-американскиот револуционер Ернесто  Чегевара.на Бродвеј во Њујорк.
Читај повеќе...
 
<< Старт < Претходно 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Резултати 26 - 30 од 95
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ

caj.gif

  logo.png

 

 

 

 

 

  

 Слични теми

Реклами

544152_210629159119664_747594397_n.jpg
img_1108.jpg 
logo_ohridlive_1.jpg 
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg

ohleto.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

  logoprepoznatlivo.jpg

 
 

 

 

 

  

   

OhridLive