Живот
Се ничкоса уште еден "Ербас" PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 1
вторник, 30 јуни 2009
jemen.jpgЈеменската граѓанска авијација објави дека се најдени телата на загинатите патници од авионот на “Јемениа Ер“, кој утринава се урнал во водите на Индискиот океан. Најден бил и трупот на авионот од типот “Ербас“ А 310, објавува новинската агенција АФП,
Последни измени ( вторник, 30 јуни 2009 )
Читај повеќе...
 
Исчезна убавата Анџелина Џоли? PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
понеделник, 29 јуни 2009

andzelina.jpgЛуксузна јахта потонала во близина на брегот на Сент Тропе, Франција, јави Медиа Фичер доцна попладнево. Пријавено е исчезнувањето на актерката Анџелина Џоли, која наводно била на јахтата.

Читај повеќе...
 
Мадона требала да настапи со Џексон PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
сабота, 27 јуни 2009
madona9.jpgМадона требала да му се придружи на Мајкл Џексон на сцената за време на неговата последна концертна турнеја во Лондон, пренесоа британските медиуми.
Читај повеќе...
 
Џексон примал многу силни лекови PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
сабота, 27 јуни 2009

coroner1.jpgПричината за смртта на Мајкл Џексон најверојатно ќе се знае за шест до осум недели.

 

Последни измени ( сабота, 27 јуни 2009 )
Читај повеќе...
 
Почина Нада Глигорова PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
петок, 26 јуни 2009
gligorova.jpgНа 89 годишна возраст почина Нада Глигорова,сопругата на Киро Глигоров
Читај повеќе...
 
<< Старт < Претходно 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 Следно > Крај >>

Резултати 1729 - 1737 од 1967
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive