Здравје
Ќелавите ќе куртулат PDF Печати Е-Маил
Здравје
вторник, 17 мај 2011
kelaf44.jpgВо една американска приватна клиника велат дека пронашче начин за спречување на опаѓањето  на косата.
Читај повеќе...
 
Оптималниот сексуален чин е од 7 до 13 минути PDF Печати Е-Маил
Здравје
сабота, 14 мај 2011

xxx_erotica_female_004.jpgОптимално,без предигра, сексуалниот чин а треба да трае од 7-13 минути и тоа е оптималното време. Ако седнете со мажи во кафеана, ќе ви кажат дека кај еден мачомен треба да трае час или два што не е точно. Речиси не постои маж кој во својот активен сексуален живот немал криза од било која причина. Многу се ретки оние кои немале проблеми. Таа криза трае одреден период и се надминува,советуваат познати сексолози.

Читај повеќе...
 
<< Старт < Претходно 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Резултати 43 - 48 од 106
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ

caj.gif

  logo.png

 

 

 

 

 

  

 

МЕТАЛНА ОПСЕСИЈАСлични теми

Реклами

544152_210629159119664_747594397_n.jpg
img_1108.jpg 
logo_ohridlive_1.jpg 
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg

ohleto.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

  logoprepoznatlivo.jpg

  rezultati.jpg 

Општина Охрид

 
msnastani.jpg

 

 

    

letra.jpg

  

   

OhridLive