Концерти
Мадона:Се повлекувам од музиката PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
петок, 07 мај 2010
madona8f.jpgПоп иконата Мадона на извесно време ќе се повлече од музичката сцена за да може да го сними својот нов филм "W.E" за кој напишала сценарио и ќе биде режисер.
Читај повеќе...
 
Брега го отвора "Охрид фест" PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 1
четврток, 15 април 2010
bregovic.jpgПознатиот музичар Горан Бреговиќ со неговиот оркестар за погреби и свадби ќе го отвори 17 издание на фестивалот "Охрид фест - Охридски трубадури 2010" на 24 август што ќе се одржи од 25 до 28 август во Охрид.
Читај повеќе...
 
<< Старт < Претходно 1 2 3 4 Следно > Крај >>

Резултати 16 - 17 од 17
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive