Ноќен Живот
Бреговиќ го ограбила девојка PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 1
Ноќен Живот
сабота, 02 јули 2011
bregovic.jpgЕдна девојка на Горан Бреговиќ му украла 700 евра,а му го зела пасошото  и личната карта.
Читај повеќе...
 
Цеца лудо го прославила 38-от роденден PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 1
Ноќен Живот
четврток, 16 јуни 2011
ceca.jpgЦеца многу весело го прославила својот  38 роденден во куќата на Дедиње.
Читај повеќе...
 
Џеј Рамадановски го претепале во центарот на Белград PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 1
Ноќен Живот
петок, 03 декември 2010

dzej9.jpgПознатиот пејач од ромска националност Џеј Рамаданоски, кој живее и работи во Србија,две момчиња го претепале во центарот на Белград.Овој инциднт тој не го пријавил во полицијата,но денес не дошол во неговото омилено кафуле на Дорќол,една од најстарите белградски населби во кои живеат староседелци на главниот град на оваа соседна земја.

Читај повеќе...
 
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ

caj.gif

  logo.png

 

 

 

 

 

  

 Слични теми

Реклами

544152_210629159119664_747594397_n.jpg
img_1108.jpg 
logo_ohridlive_1.jpg 
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg

ohleto.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

  logoprepoznatlivo.jpg

  rezultati.jpg 

Општина Охрид

 
msnastani.jpg

 

 

    

letra.jpg

  

   

OhridLive