Актуелно
Се сакаат 70 години PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
сабота, 02 март 2013

ljubov7000.jpgЏек  Потер  е витален  91-годишњак кој секојдневни ја посетува својата сопруга Филис во Домот за стари.Таа има деменција,но љубовта на свој начин трае.

Читај повеќе...
 
Во Токио млади луѓе живеат во "ормарчиња" PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
петок, 01 март 2013
ormarce444.jpg

Поради недостаток на простор во Токио помладите Јапонци  живеат во такавикани касети за што плаќаат кирија од 465 евра месечно.Во нив има место за едно или две лица и за мал  дел од облеката.

Читај повеќе...
 
Писториус кристел лек за силен секс PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
четврток, 28 февруари 2013
pistorius88.jpgОскар Писториус кој беше обвинет за убиство на неговата девојка користел растителен лек за силен секс.Лекот во куќата го нашла полицијата.
Читај повеќе...
 
Бесмртни медузи живеат во Белото Море PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
среда, 27 февруари 2013
meduzi00.jpgВо водите на Белото Море живеат медузи кои се бесмртни,имаат постојана моќ да се возобновуваат.
Последни измени ( среда, 27 февруари 2013 )
Читај повеќе...
 
Баба се омажила за осумгодишно момче PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
вторник, 26 февруари 2013
baba44n.jpgВо Зимбабве во брак стапија осумгодишното момче Санел Масилел и 61-годишната Хелен Шабангу.
Читај повеќе...
 
<< Старт < Претходно 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Следно > Крај >>

Резултати 676 - 684 од 714
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ

caj.gif

  logo.png

 

 

 

 

 

  

 Слични теми

Реклами

544152_210629159119664_747594397_n.jpg
img_1108.jpg 
logo_ohridlive_1.jpg 
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg

ohleto.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

  logoprepoznatlivo.jpg

  rezultati.jpg 

Општина Охрид

 
msnastani.jpg

 

 

    

letra.jpg

  

   

OhridLive