Актуелно
Починал за време на секс,обвинета француска компанија PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
четврток, 12 септември 2019
kompa1qq.jpgФранцуска компанија е прогласена за одговорна за смртта на својот вработен кој претрпил срцев удар за време на секс додека бил на службен пат.
Читај повеќе...
 
Индијка роди близнаци на 73 години PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 1
сабота, 07 септември 2019
indijka1w.jpgЖена од индиската држава Андра Прадеш родила близнаци на 73 години. Лекарите кои ја породиле велат дека таа зачнала по пат на вештачко оплодување.
Читај повеќе...
 
Ја паркирал колата в кујна за да не му ја земе... PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
четврток, 05 септември 2019
kujna1qqd.jpgАмериканецот Патрик Елдриџ од Џексонвил го паркираше својот автомобил во кујната за да го заштити од ураганот Доријан, бидејќи не сакал да му биде оддуван, но и за да докаже дека може да го паркира автомобилот таму.
Читај повеќе...
 
БМВ создаде најцрн автомобил на светот PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
среда, 28 август 2019
crn1b1q.jpgБМВ создаде вантаблек верзија на своето купе „X6“, испрскан со најцрниот црн пигмент на светот, кој апсорбира 99% светлина.
Читај повеќе...
 
Пацификот крие таинтсвени држави и острови PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
недела, 25 август 2019
sao_tome1q.jpgВо 2017 година, речиси 87 милиони странски туристи ја посетиле Франција, која се наоѓа на врвот на новата листа на Светската туристичка организација на Обединети нации, пред Шпанија и САД. На другиот крај на листата, со само 2.000 странски гости во 2017, е јужнопацифичката држава Тувалу, кадешто лесно можете да пронајдете цела плажа, па дури и остров само за себе.
Читај повеќе...
 
<< Старт < Претходно 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Резултати 1 - 9 од 814
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive