Спорт - Актуелно
Бесен кошаркар ги истепал гледачите (ВИДЕО) PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 1
понеделник, 19 октомври 2009
Последни измени ( понеделник, 19 октомври 2009 )
 
Баба игра пингпонг на 99 години PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
петок, 16 октомври 2009
teniserka99.jpgДороти де Лоу,австралиска понгпонгарка од 99 години,тренира за Светските мастертс игри во Сиднеј.Фотографијата ја направија фоторепортери на престижната агенција Ројтерес.
 
Голман брани со електрична нараквица PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
петок, 16 октомври 2009
golman6.jpgПолскиот фудбалски интернационалец Арек Онишко ,кој до март годинава бранеше за данскиот Оденсе,ја избегнал тримесечената затворска  казна заради малтертирање на сопругата откако  се согласил да брани за својот сегашен клуб Митјиланд со  електрична нараквица,поставена на десната нога.
Читај повеќе...
 
Агаси:Поминува времето на Надал и Федерер PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
четврток, 15 октомври 2009
agasi.jpgЕден од најуспешните тенисери на сите времиња Андре Агаси изјавил дека  дошол крајот на ерата на Роџер Федерер и на  Рафаел Надал и дека многу бргу ќе дојде до промена на ATP листата.
Читај повеќе...
 
Кака:Роналдо е исплашен PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
четврток, 15 октомври 2009

kaka7.jpgКака му дал поддршка на својот пријател Кристијано Роналдо,за кого вели дека се плаши од елиминацијата во  баражот за учество  на Светското првенство во 2010 година.

Последни измени ( четврток, 15 октомври 2009 )
Читај повеќе...
 
<< Старт < Претходно 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Следно > Крај >>

Резултати 964 - 972 од 996
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ

caj.gif

  logo.png

 

 

 

 

 

  

 Слични теми

Реклами

544152_210629159119664_747594397_n.jpg
img_1108.jpg 
logo_ohridlive_1.jpg 
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg

ohleto.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

  logoprepoznatlivo.jpg

  rezultati.jpg 

Општина Охрид

 
msnastani.jpg

 

 

    

letra.jpg

  

   

OhridLive