Администратор - Драган Чубриќ Печати
Главен и одговорен уредник

Адреса:
+38970331496
Ohrid
Makedonija
6000

Е-Маил: Оваа e-mail е заштитена од спам, ви треба вклучен JavaScript за преглед на пораката

Информации: Доколку имате било какви прашања / барања / критики / потреба од маркетинг или имате потреба од друг вид да контактирате со нас, ве молиме пополнете ја следнава форма, и внесениот текст ке биде испратен до нашиот Администратор. Однапред ви благодариме на поддршката.

 

Испрати е-маил до овој контакт:
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

ЛИТИЈА ВО ЧЕСТ НА СВ. ВЕЛИКОМАЧЕНИК ГЕОРГИЈ - СТРУГА 2018

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive