Траволта ќе игра во филм за мафијаши PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
четврток, 24 февруари 2011
travolta444.jpgЏон Траволта и Ким Кардашијан би можело заедно да глумат во биографскиот филм за мафијашот Џон Готи.

Како што јавува ТМЗ, познатиот глумец би требало да го глуми Џон Готи, а 30-годишната Кардашијан неговата снаа Ким Готи.
Кардашијан неодамно наводно се состанала со извршниот продуцент на филмот за договарање на соработка.

Траволта на нашата публика и е посебно познат по култниот филм  "Саботна треска"

 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive