Џеј Рамадановски го претепале во центарот на Белград PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 1
ЛошОдличен 
петок, 03 декември 2010

dzej9.jpgПознатиот пејач од ромска националност Џеј Рамаданоски, кој живее и работи во Србија,две момчиња го претепале во центарот на Белград.Овој инциднт тој не го пријавил во полицијата,но денес не дошол во неговото омилено кафуле на Дорќол,една од најстарите белградски населби во кои живеат староседелци на главниот град на оваа соседна земја.

Рамадановски шетал со својата девојка кога без никаков повод бил напднат од двете момчиња.Го навредувале по расна основа (марш ѓуптин еден),што според кажувањата на неговите пријатиле повеќе го болело од тепањето.

Без разлика на се Џеј се подготвува за Нова година да настапи во познатиот рестиран "Езеро".Тој бил среќен што новата 2011 година ќе ја дочека во својот град.

 
< Претходно
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive