Го откачила Џеј зошто е низок PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
четврток, 19 август 2010
otkacen.jpgЏеј е за цела глава понизок од мене, а јас сакам високи момчиња,вели  поп-фолк пејачката Тања Блажева со српската фолк ѕвезда на настапот во Куманово.

Српската фолк ѕвезда Џеј Рамадановски ја бендисал нашата поп-фолк пејачка Тања Блажева ама таа го откачила зашто не бил нејзин тип. Случајно се запознале за време на нејзиниот настап во Куманово.
" Имав настап во Куманово пред околу две седмици заедно со Немања од Гранд Продукција. Кога настапот веќе беше при крај од некаде наиде и Џеј, кој што имал гостување во Скопје истата вечер. Кога ме виде, се воодушеви од мојот изглед, но и од моето пеење. Се запознавме, малку се дружевме, но не сакав да му го дадам мојот телефонски број, ниту пак сакав да го земам неговиот. Освен што карактерно немаме ништо заедничко и не чувствувам никаква хемија кон него, тој е и за цела глава понизок од мене, а јас сакам високи момчиња. Затоа на крајот на ноќта си тргнавме секој на своја страна, ни изјави Тања.
Штипјанката Тања во последно време станува се поактуелна на македонската сцена. Секоја вечер има гостувања низ сите градови во земјава, а во август планира да одржи и неколку концерти заедно со фолк - увездата Гоце Арнаудов.

 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive