Ејми Вајнхаус се испокршила PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
вторник, 27 април 2010

ejmi3.jpgАнглиската соул дива Ејми Вајнхаус ги повредила ребрата кога паднала во својот  дом.Лекарска помош и и дадена во една лондонска болица.

Нејзиниот гласноговорник изјавил дека Ејми  (26) има и повреда над окото.

Пејачката светската слава ја стекнала со албумот "Back to Black" од 2006 година за кој ја доби и наградата Греми.Сепак, нејзините музички успеси беа засенети со  бројни скандали од приватниот  живот-конзумирање на дрога и бурен брак кој заврши минатата година со развод.

Последни измени ( вторник, 27 април 2010 )
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive