Дастин слабее со мастурбирање PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
недела, 07 јуни 2009
dastin.jpgДастин Хофман откри дека редовно мастурбира за да се одржува во форма, а на тој начин полесно ги согорува и калориите.

- Секое утро вежбам, иако ми е тешко. Играм тенис, трчам, но понекогаш и мастурбирам за да ги согорам калориите и да останам во форма, изјави популарниот актер.

Дастин е во брак со Лиса Готсеген и имаат шест деца. Хофман не планира да ја заврши својата кариера се додека е сексуално активен.

- Не знам што е тоа пензија. Разбирам дека луѓето се заморуваат од работа и одат на одмор, но јас уживам да работам. Мислам дека постои разлика меѓу тоа што го работам како работа и она што други го нарекуваат работа. Не сакам да престанам да глумам и не сакам да престанам да водам љубов, тие две работи одат во пакет, рече Дастин.

 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive