Саркози се качува на кутија за да е повисок PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
вторник, 14 април 2009
sarkozi.jpgНа  цена во светот се такавикните алфа-мажи,што свој одраз има и врз државниците од најголемите земји во светот.Откако рускиот премиер на Путин  кај реката Енисеј ги покажа своите мускули,врвни светски политичари сакаат да изгледаат што помажествено.Никола Саркози тоа тешко може да го постигне со своите 168 сантиметри висина.Тоа е причина што кога дава  изјави и е во друштво со високи државници како што беше случајот со  поранешниот претседател на САД Џорџ Буш,за да изгледа повиско,го качуваат на кутии, Неговата споруга Карла мора да носи балеринки а да не стане очигледната разлика во висината.Неговаат  сопруга е повисока за цели седум сантиметри.Но Саркози е прогласен за еден од најубаво облечените мажи во светот.
 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive