Бетвуман прват ќе ја игра црномуреста актерка PDF Печати Е-Маил
Кориснички Рејтинг: / 0
ЛошОдличен 
петок, 10 јули 2020
crna2e.jpgЏависија Лесли ќе биде првата црномуреста Бетвуман, заменувајќи ја Руби Роуз во оваа улога.

Триесет и тригодишната Лесли ќе ја игра Рајан Вајлдер, нов лик опишан како „симпатичен, нескротлив и по малку несмасен“, додека првата сезона од серијата ги следеше авантурите на Кејт Кејн, врз која оригинално се базира ликот на Бетвуман. Роуз неочекувано ја напушти серијата во мај, набргу по завршувањето на првата сезона. Место да најдат нова актерка за Кејт Кејн, продуцентите решија да продолжат со сосема нов лик.

„Многу сум горда што ќе бидам првата црномуреста актерка во легендарната улога на Бетвуман. Како бисексуалка, почестена сум што ѝ се придружувам на серијата која беше промотор на ЛГБТИ заедницата“, изјави Лесли.

 
< Претходно   Следно >
Click for Охрид, Macedonia Forecast
bigorski.jpg
infel_logo_1.jpg    

ЛЕКОВИТИ ЧАЕВИ РЕЦЕПТИ.. ................ ....ОХРИДСКО ЛЕТО 2018

caj.gif

ohleto_160_80.jpg

Слични теми

Реклами

img_1108.jpg 
  
54bcb16d94985.jpg
logo1.jpg    
  hotel-mir1-zlatibor-zute-strane-imenik.jpg
biljani.jpg
ineks.jpg


panam.jpg
palmer_logo.jpg
logo_kultura.jpg   
    
 

Контакт

Доколку имате некоја забелешка за ефикасноста и функционалноста на нашиот сајт од технички аспект, контактирајте со администаторот. Контакт...

decarotari.jpg

Copyright © 2008 by OhridLive

logoprepoznatlivo.jpg  

   

logo_ohridlive_1.jpg
  

 

 

  

   

OhridLive